Mašek umělecká výroba Loutka dřevěná Krakonoš 20 cm

loutky
Výška
20 cm

• , zakoupeno v HEDA.cz

• Moc pěkná loutka,která nemá žádný nedostatek.

• pěkné zpracování

pěkná loutka zapadající do série loutek této velikosti. doporučuji.

Druh
loutky
Výška
20 cm

Zdravím dětičky a lidičky. Kdysi jsem býval listonošem. Nesu si takhle psaníčka k jednomu starému pánovi do centra Krkonoš. A hle, potkal jsem bájného ducha, který povídá: “Střídání!“ ťukl na mě a byl fuč. V ten moment jsem se proměnil v Krakonoše. Od té doby chráním celé Krkonoše před chamtivými hledači pokladů, pytláky a dalšími nenechavci.

Jsem dřevěná loutka, co se ovládá shora za pomocí vahadla se čtyřmi provázky. Vyhrají si se mnou všechny děti, co se nebojí vyzkoušet loutku s klasickým vedením.

• Velikost samotné loutky bez vahadla: 20 cm
  • Celková velikost loutky s vahadlem: 40 cm
  • Materiál: Dřevo, textil, vahadlo (dřevo, kov)
  • Ovládání: Shora pomocí vahadla se čtyřmi provázky
  • Možné kombinovat: Divadlo pro 20 cm loutky, dřevěné loutky 20cm, doplňky a scénáře
  • Design: Emil Hauptmann
  • Výrobce: Mašek

Tato loutka používá tento typ vodění: " width="560" height="314" allowfullscreen="allowfullscreen">

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do týdne • 1 varianta59 Kč93 % • 5 842 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v HEDA.cz

• Moc pěkná loutka,která nemá žádný nedostatek.

• pěkné zpracování

pěkná loutka zapadající do série loutek této velikosti. doporučuji.