MÚ Brno 27983Z Hurvínek 30 cm maňásek

30 cm
Věk od
3 let

• , zakoupeno v Nejbaby

• Hezká hračka, splnila moje představy, dárek pro neteř, Hurvínka miluje, tak doufám bude mít úspěch.
    • "mluvící krabičku" budu muset ještě přichytit nějakou stužkou, visí ven z Hurvínka.
    • Hurvínek mluví potichu.

Dárek use určitě bude líbit, problémy s mluvící krabičkou do vánoc vyřeším, to, že Hurvínek mluví potichu je plus pro rodiče, protože v prvních dnech se jistě nezastaví.

• , zakoupeno v Filmnadvd.cz

Maňáska jsem si vybrala pro svoji práci...motivace dětí ve školní družině. Doporučila jsem ho kolegyni. DVD jsem ještě nepoužila.

Druh
maňásci
Výška
30 cm
Věk od
3 let

MÚ Brno Maňásek Hurvínek mluvící 30 cm

Plyšový maňásek na ruku Vás pobaví. Obsahuje 24 originálních vtipů a veselých hlášek namluvených Martinem Kláskem alias Hurvínkem. Maňásek je pratelný bez zvukového modulu.

• Věk: 1+
  • Materiál: jemný plyš obsahuje polyester
  • Rozměry: 29 x 30 x 10 cm
  • Baterie: 3 x LR44 (součástí)
  • Země původu: ČR

• , zakoupeno v Nejbaby

• Hurvínek mluví potichu.

• , zakoupeno v Filmnadvd.cz